Fundacyjny Sklep

Zapraszamy do zakupu produktów z kolekcji Fundacji Moniki Pyrek, które przygotowali dla Was nasi Partnerzy. Dochód z każdego zakupu zostanie przekazany na wsparcie młodych sportowców, objętych opieką Fundacji.

Wierzymy, że każdy kupujący otrzyma produkt najwyższej jakości, a używając go będzie miał poczucie osobistego wsparcia Fundacji i jej działań na rzecz sportu, młodych sportowców i edukacji sportowej wśród dzieci i młodzieży!

BLACKROLL Standard

Blackroll Standard to uniwersalny model rolki średniej twardości. Gładka powierzchnia służy do kompleksowej regeneracji i rozluźniania mięśniowo-powięziowego całego ciała. Regularne korzystanie wpływa na zwiększenie nawodnienia i elastyczności mięśni.

Lama Lekkoatletka

Jeżeli macie wątpliwości co do mocnego charakteru sportowców – to ta lama rozwieje je wszystkie. Przytulanka, dekoracja pokoju i oddany przyjaciel. Mierzy 45 cm, jest wypełniona ekologiczną łuską z gryki, a każdy jej fragment wraz z ubraniem wykonane zostały ręcznie.

Lama Olimpijczyk

Lamowe olimpiady są zawsze pełne emocji. Ale ta lama potrafi pokazać na co ją stać. Przytulanka, dekoracja pokoju i bardzo dobry przyjaciel. Mierzy 30 cm, jest wypełniona ekologiczną łuską z gryki, a każdy jej fragment wraz z ubraniem wykonane zostały ręcznie.

SKOK-W-MARZENIA_[3463]_480

Wieszak na medale

Jesteś prawdziwym zwycięzcą – Ty to wiesz, my to wiemy, czas by dowiedzieli się o tym wszyscy! Zawieś swoje medale na jednym z unikalnych wieszaków Wall of Fame. Wybierz odpowiedni rozmiar, jeden z dostępnych kolorów i złóż zamówienie.