loading

Blog Details

Już 15 maja 2019 r. w godzinach 11:00-14:00 w Hali Widowiskowo-Sportowej Łuczniczka w Bydgoszczy odbędzie się „Monika Pyrek Camp“ – warsztaty skoku o tyczce dla dzieci.
Impreza sportowa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z klas 1-3. Warsztaty będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“. Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz będą mogły zaliczyć, uzyskać pierwsze wysokości.

Dodatkową atrakcją dla uczestników będzie obecność Mistrza Sportu, w Bydgoszczy będzie to Monika Pyrek, Wicemistrzyni Świata w skoku o tyczce, która aktywnie będzie uczestniczyć w Campie razem z dziećmi.

Po zakończeniu zmagań sportowych przyjdzie czas na zdrowy posiłek w towarzystwie Mistrza Sportu, który podzieli się ciekawymi historiami z życia sportowca wyczynowego oraz wręczy certyfikaty tyczkarskie.

Celem projektu jest zachęcenie uczestników do aktywności fizycznej, promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, w tym w szczególności promocja oraz przybliżenie dyscypliny sportowej lekkiej atletyki.

W warsztatach weźmie udział blisko 300 dzieci z bydgoskich szkół podstawowych. 

Monika Pyrek Camp w Bydgoszczy to poza warsztatami sportowymi także zaproszenie do udziału i kibicowania podczas tegorocznych Drużynowych Mistrzostw Europy, które odbędą się w dniach 9-11 sierpnia w Bydgoszczy.

Zadanie publiczne zostało dofinansowane ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy.

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.