3,2,1… START!

Czas na aktywność, czas na #BeActive!

Tak brzmi hasło Europejskiego Tygodnia Sportu i my doskonale się z tym zgadzamy. Europejski Tydzień Sportu spędzamy aktywnie bo podczas Kinder+Sport Alternatywnych Lekcji WF.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak to wygląda u Was, w Waszych szkołach, przedszkolach czy na podwórkach. Zachęcamy do udziału w naszym konkursie! Jego założenia są bardzo proste, aby dokonać zgłoszenia należy:

1. skomentować post konkursowy – link – zawierając informację o sposobie obchodzenia Europejskiego Tygodnia Sportu,
  2. polubić profil Fundacja Moniki Pyrek w serwisie Facebook: https://www.facebook.com/fundacjamonikipyrek/;
  3. udostępnić post konkursowy (udostępnienie publiczne).

NAGRODY:

Do wygrania kalendarz szkolny BeActive oraz pakiet sportowych gadżetów z autografami Moniki Pyrek.

Komisja Konkursowa wybierze aż 10 osób!

TERMINY:

Czas trwania konkursu to 24.09.2019 – 30.09.2019 (do godz. 10:00).

REGULAMIN:

Szczegółowe informacje są dostępne w regulaminie – link

!WYNIKI KONKURSU!
Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie komentarze i Waszą aktywność! Komisja Konkursowa, z Moniką Pyrek na czele, stała przed ogromnym wyzwaniem by wybrać 10 osób spośród tylu ciekawych zgłoszeń.
Nagradzamy poniższe osoby, ale podziękowania i gratulacje należą się wszystkim uczestnikom konkursu i akcji #BeActive w ramach #EuropejskiTydzieńSportu🙂

1. Paulina Trzcińska
2. Maciej Jakubaszek
3. Ewa Tucholska