loading

Blog Details

Kinder+Sport Alternatywne Lekcje WF w Warszawie to aż trzy dni wspólnych aktywności młodych warszawiaków z Moniką Pyrek. Trzy dni lekcji były pełne pozytywnej energii, a uczestników było tyle, że pobiliśmy rekord! Razem z nami ćwiczyło ponad 1000 osób. 

W środę, 9 października br., podczas oficjalnego rozpoczęcia gościliśmy m.in. Dariusza Buzę – Dyrektora Departamentu Sportu dla Wszystkich Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Enrico Bottero – Dyrektora Generalnego Ferrero Polska. To dzięki nim możemy realizować projekt Kinder+Sport Alternatywne Lekcje WF już trzeci rok. Gorące brawa były również dla Burmistrza Ursynowa Pana Roberta Kempy oraz Pawła Korzeniowskiego – mistrza świata w pływaniu, który później towarzyszył uczniom na stacjach sportowych.

Środa to mnóstwo wrażeń, a w czwartek i piątek wcale nie zwolniliśmy tempa! Monika w czwartek rano odwiedziła Odetę Moro w programie Onet Rano więc rozgrzewkę przed Alternatywnymi lekcjami poprowadzili nasi instruktorzy. A kto widział 4-metrową tyczkę w samochodzie osobowym? Sprawdźcie to koniecznie bo oprócz ciekawego testu możliwości onetowskiego samochodu to przede wszystkim znakomita rozmowa dwóch przesympatycznych pań! – https://www.youtube.com/watch?v=dO3ENc63UPM 

Trzy dni aktywności w Warszawie, mnóstwo radości i pozytywnej energii. Uczestnikom obiecaliśmy, że do Warszawy jeszcze wrócimy, więc do zobaczenia w przyszłym roku!

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.