loading

Blog Details

Hm… każdy sportowiec inspiruje, podziwiamy ich pracę, starania i sukcesy 😊.
Dla mnie autorytetem i tą inspiracją jest zwykła, nie !!!, niezwykła kobieta … “cudowna moja Pani od WF”, oczywiście z podstawówki 👍.To Ona zaszczepiła we mnie wszystko co do dziś mnie inspiruje i kształtuje i dzięki niej staram się być dobrym człowiekiem i świetnym nauczycielem !! Też od WF !!!
Myślę, że każdy “wielki i mniej wielki sportowiec” też trafił na taką wspaniałą inspirację jak ja i dzięki temu i swojemu talentowi został świetnym sportowcem ⛹️‍♀️🤸‍♀️🤾‍♀️🤼‍♀️🚴‍♀️… lub nauczycielem wf  👩‍🏫🏐🏀🏸
Dziękuję Pani Jolu D. 😍

 

Dzięki tym słowom konkurs wygrała Marzena Świedzińska, nauczycielka wychowania fizycznego z SP nr 1 w Ostrowii Mazowieckiej.

To piękne i bardzo dziękujemy za udział oraz podzielenie się swoimi inspiracjami. Oczywiście wybór zwycięzcy nie był prosty i Monika Pyrek musiała się mocno natrudzić ponieważ spośród 14 komentarzy ciężko było wybrać ten jeden.

Jesteśmy jednak przekonani, że to dobry wybór i książka “Prześcignąć swój czas” oraz koszulka z autografem Moniki Pyrek trafi w dobre ręce.

Już niebawem kolejne konkursy, bądźcie czujni i obserwujcie nasz profil na Facebooku – https://www.facebook.com/fundacjamonikipyrek/

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.