loading

Blog Details

Monika Pyrek zaprasza do świata lekkoatletycznej przygody – Monika Pyrek Camp czyli warsztaty skoku o tyczce dla dzieci!

Impreza sportowa skierowana jest do uczniów szkół podstawowych z klas 0-4. Warsztaty będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, trenerskiej (trenerów Mistrzów i Mistrzyń skoku o tyczce) oraz samych „Mistrzów Sportu“. Podczas warsztatów dzieci będą wykonywać podstawowe elementy treningu tyczkarskiego oraz będą mogły zaliczyć pierwsze wysokości. Celem projektu jest zachęcenie uczestników do aktywności fizycznej, promocja aktywności fizycznej wśród dzieci, w tym w szczególności promocja oraz przybliżenie dyscypliny sportowej lekkiej atletyki.

– Monika Pyrek Camp to projekt bardzo bliski memu sercu, uwielbiam pokazywać dzieciom ile radości można czerpać z uprawiania sportu. Po oddaniu pierwszych skoków – endorfiny szaleją, więc na pewno atmosfera będzie niesamowita! – mówi Monika Pyrek, była lekkoatletka, olimpijka i prezeska Fundacji Moniki Pyrek.

Tegoroczna edycja Monika Pyrek Camp odbędzie się w trzech miastach:

14.09 – Łomianki

15.09  – Lubin

17.09  – Szczecin

Każdy event będzie podzielony na trzy tury, każda tura przeznaczona dla jednej szkoły, tak aby zachować bezpieczeństwo i komfort uczestników.  Po zakończeniu zmagań sportowych przyjdzie czas na zdrowy posiłek od partnera wydarzenia – Netto Polska, w towarzystwie Mistrza Sportu, który podzieli się ciekawymi historiami z życia sportowca wyczynowego oraz wręczy certyfikaty tyczkarza.

Zadanie współfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

 

Zapraszamy do śledzenia mediów społecznościowych Fundacji Moniki Pyrek, gdzie na bieżąco jest wszystko relacjonowane:

https://www.facebook.com/fundacjamonikipyrek i https://www.instagram.com/fundacjamonikipyrek .

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.