loading

Blog Details

KINDER Joy of moving Alternatywne Lekcje WF zawitały na Mazowsze. Wydarzenia odbyły się w SP w Józefosławiu (3-4 listopada) i SP nr 3 w Łochowie (5 listopada).

– Niesamowita inicjatywa, uczniowie są zachwyceni! Dziękujemy Fundacji Moniki Pyrek za odwiedziny i zarażanie pasją do sportu. – mówiła Burmistrz Piaseczna Hanna Kułakowska-Michalak podczas oficjalnego rozpoczęcia wydarzenia.

Lekcje w SP w Józefosławiu urozmaiciła również wizyta Gościa Specjalnego, wioślarki – Agnieszki Kobus-Zawojskiej, która w tym roku zdobyła srebrny medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Agnieszka motywowała uczniów i instruowała ich na wioślarskiej stacji, a w wolnych chwilach próbowała innych aktywności!

– Dzisiaj wszyscy mamy tutaj swoje igrzyska. Bawmy się sportem i korzystajmy z możliwości jakie mamy – mówiła do uczniów medalistka olimpijska.

Wizyta fundacyjnej drużyny w SP nr 3 w Łochowie to kolejna dawka ruchu i dobrej zabawy. Spotkanie otworzył Burmistrz Łochowa – Robert Gołaszewski, który życzył uczestnikom udanej aktywności podczas Alternatywnej Lekcji WF-u. Pan Burmistrz sam również spróbował swoich sił i przeszedł cały obwód stacyjny składający się z 10 różnorodnych, sportowych wyzwań, a uczestników na stacjach motywowali nie tylko instruktorzy, ale też Gość Specjalny – lekkoatletka i olimpijka Joanna Fiodorow.

– Szaleństwo endorfin! Przeszłam obwód stacyjnymi razem z dzieciakami i to było naprawdę extra! – podsumowała Joanna.

Również uczestnicy lekcji nie kryli wielkiego zadowolenia. Zapytani o wrażenia przekrzykiwali się: Wszystko było super, mi się najbardziej podobała wspinaczka, a mi biegi i koszykówka! Te stoły gier też były ciekawe. Chcemy więcej takich lekcji!

Zachęcamy do śledzenia naszych kont w mediach społecznościowych:

https://instagram.com/fundacjamonikipyrek

https://www.facebook.com/fundacjamonikipyrek

 

Projekt Kinder Joy of moving Alternatywne Lekcje WF realizowany pod patronatem oraz przy wykorzystaniu dofinansowania Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu. Patronat nad projektem objął również Polski Komitet Olimpijski.

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.