loading

Blog Details

Czy sport i technologie mają ze sobą coś wspólnego? Jak najbardziej – i jedno, i drugie potrafi dostarczać niesamowitych emocji, a dzieciaki to przecież uwielbiają. Właśnie dlatego Fundacyjna Drużyna Moniki Pyrek realizuje kolejne wydarzenia w ramach projektu KINDER Joy of moving Alternatywne Lekcje WF. Ostatni przystanek to Gliwice.

Najważniejsze jest to, żeby pokazać to bardzo dobre oblicze sportu, czyli przede wszystkim zabawę. Nie wszyscy musimy być Mistrzami Świata, ale wszyscy możemy bawić się sportem! – mówiła Monika Pyrek, inicjatorka akcji, wicemistrzyni świata w skoku o tyczce i czterokrotna olimpijka otwierając lekcje w Gliwicach.

 

Lekcje w Gliwicach odbyły się w dniach 22-23.11. W poniedziałek Arena Gliwice (mała arena), we wtorek natomiast ZSO nr 8 były pełne endorfin! Każdy event składał się z trzech bloków zajęć – o godz. 8, 10 i 12. Gościem specjalnym była lekkoatletka, olimpijka, brązowa medalistka Mistrzostw Europy – Zuzanna Radecka – Pakaszewska.

– Świetna inicjatywa i szaleństwo endorfin! Przeszłam obwód stacyjny razem z dzieciakami i to było naprawdę extra! Oby jak najwięcej takich lekcji, Monice dziękuję za zaproszenie, a wszystkim polecam uczestnictwo w Alternatywnych lekcjach WF-u– podsumowała Zuzanna.

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.