loading

Blog Details

– To była najlepsza lekcja wf-u ever! – mówiła 11-letnia Julka z SP w Dusznikach.

A dla nas takie słowa to najlepsza motywacja by działać dalej. Pokonujemy tysiące kilometrów, odwiedzamy kolejne miasta i na naszej trasie spotykamy niezwykle zaangażowanych ludzi. Dobra współpraca z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego, dyrektorami szkół i nauczycielami przekłada się na dobrze zorganizowane wydarzenie sportowe i zadowolenie samych uczestników! A uśmiechnięte buzie dzieci, to jest to, co motywuje nas najbardziej!

– Wybierajcie aktywność fizyczną każdego dnia, nieważne czy będzie to spacer, pływanie czy gra w koszykówkę. Czerpcie radość z ruchu i korzystajcie z możliwości XXI wieku czyli technologii! Dzisiaj macie do tego idealną okazję. Dziękujemy Pani Monice Pyrek, że wraz ze swoją fundacyjną drużyną zaszczyciła nas swoją obecnością! – mówiła Pani Dyrektor Szkoły w Dusznikach.

W dniach 24-25.11 fundacyjna drużyna odwiedziła Duszniki i Dopiewo. Uczestnicy próbowali swoich sił na 10 różnorodnych stacjach, atrakcji było wiele. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy, a tymczasem obieramy Gorzów Wielkopolski, by tam bawić się sportem!

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.