Fundusz stypendialny

Fundusz Stypendialny – Skok w marzenia

Drodzy Sportowcy! Nabór do IV edycji Funduszu został zakończony. Dziękujemy za zgłoszenia, teraz trudne decyzje przed Radą Funduszu. Kto zrobi #skokwmarzenia?

Ze wspólnej inicjatywy Fundacji Moniki Pyrek oraz firmy Netto Polska powstał Fundusz Stypendialny – Skok w marzenia. Aktualnie trwa nabór do IV edycji Funduszu.

Celem działania funduszu jest wspieranie rozwoju karier sportowych młodych i wyjątkowo uzdolnionych ludzi. Razem z partnerem funduszu, firmą Netto, pragniemy wyszukiwać młodych sportowców wybitnie utalentowanych w danej dziedzinie sportu i otaczać ich fachową opieką na poziomie wsparcia merytorycznego, jak i finansowego.

W ramach działania funduszu stypendialnego pragniemy dać im szansę rozwinięcia skrzydeł i wykonania ich „skoku w marzenie” m.in. poprzez przyznanie stypendium sportowego.

Udział w programie funduszu stypendialnego przeznaczony jest dla sportowców w wieku 16-25 lat.

Partnerem strategicznym funduszu “Skok w marzenia” jest firma Netto Polska.

Oficjalny Patronat nad funduszem stypendialnym objął Polski Komitet Olimpijski.

W Radzie Funduszu, do której należy wybór stypendystów, zasiadają:

Jak zostać stypendystą?

Nabór do Funduszu stypendialnego 2020/2021 trwa! Serdecznie zachęcamy do opowiedzenia swojej historii i złożenia wniosku.
Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 maja 2020.

1. Zapoznaj się z Regulaminem Funduszu
  2. Wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej
  3. Nagraj filmik (max. 1 min. ), w którym odpowiadasz na pytanie – „Dlaczego to właśnie TY powinieneś/powinnaś zostać stypendystą Funduszu Stypendialnego i w jakie marzenie chcesz skoczyć?
  4. Udostępnij film (na swoim profilu FB lub Instagram, ewentualnie YouTube, zachęcamy do aktywności w social media) i oznacz profil Fundacji, a link wstaw do formularza zgłoszeniowego.
  5. Upewnij się, że polubiłeś profil Fundacji na FB i Instagramie. Tam znajdziesz najświeższe informacje na temat działania funduszu.
  6. Prześlij formularz zgłoszeniowy wraz z wymaganymi załącznikami i umieszczonym linkiem do filmiku za pośrednictwem internetowego systemu zgłoszeń dostępnego na tej stronie. Ostateczny termin składania wniosków to 31 maja 2020.

Jak złożyć wniosek?

Nabór wniosków do Funduszu zakończony!

Oficjalne wyniki i informacje o przyznanych stypendiach zostaną opublikowane na stronie Fundacji do końca czerwca 2020.

Stypendyści 2019 / 2020

Konrad Burawski – kolarstwo torowe
Radosław Furmański – żeglarstwo
Zuzanna Herasimowicz – pływanie
Mateusz Krzemiński – short track
Hanna Popko – narciarstwo biegowe
Aleksandra Rudzińska – wspinaczka sportowa
Pia Skrzyszowska – lekkoatletyka – bieg przez płotki

* 3 stypendystom zostały przedłużone stypednia na kolejny roku ( zgodnie z Regulaminem Funduszu )
Robert Rzepka – kolarstwo*

Olga Szczotka – Pływanie
Maria Szramiak – Lekkoatletyka – Rzut oszczepem
Maksymilian Wieczorkowski – Pięciobój nowoczesny

Wszystkim sportowcom życzymy przepięknych “skoków w marzenia”, za które trzymamy mocno kciuki.

*10 stypendystką była Klaudia Siciarz – Lekkoatletyka, której stypendium zostało przyznane w marcu 2017r.

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.