loading

Wraz z końcem października 2017 roku zakończyliśmy pierwszą edycję Alternatywnych Lekcji WF. Przez dwa miesiące nasza Alternatywna ekipa pod przywództwem Moniki Pyrek odwiedziła 11 miast z całej Polski, w których przeprowadziliśmy 15 dni i 150 godzin Alternatywnych Lekcji WF. W naszym projekcie udział wzięło blisko 4000 uczestników.

Alternatywna Lekcja WF to wyjątkowy sposób edukacji poprzez niezapomnianą rozrywkę skierowany do młodzieży szkolnej oraz nauczycieli wychowania fizycznego. Projekt ma na celu aktywizację uczestników, wspólne doświadczenie sportu w obecności instruktora i Gwiazdy Sportu z użyciem interaktywnego symulatora konkretnej dyscypliny.
Celem projektu jest odwrócenie panującej wśród uczniów tendencji do biernego uczestnictwa w sporcie (zainteresowanie nowinkami technologicznymi, smartfonami, grami komputerowymi ) zachęcenie ich do czynnego uprawiania sportu, poprzez wykorzystanie symulatorów będących w oczach uczniów interesującym i atrakcyjnym novum.

Te liczby oraz Wasze zaangażowanie podczas Alternatywnych Lekcji są dla nas ogromną motywacją dlatego już teraz zapowiadamy kolejną edycję, która już jesienią 2018 roku!

Więcej informacji na temat projektu znajdziecie Państwo w zakładce Alternatywne Lekcje WF.

 

Poniżej prezentujemy film z przebiegu jednej z naszych Lekcji.

Konto logowania

Już klient Rubnio?

Invaild adres e-mail.

6 lub więcej znaków, liter i cyfr. Musi zawierać co najmniej jedną liczbę.

Twoje informacje zostaną udostępnione wszystkim osobom trzecim.