Konferencja Siła Sportu

KONFERENCJE DOTYCZĄCE KARIERY DWUTOROWEJ W SPORCIE

SIŁA SPORTU - UPORZĄDKUJ, ZAPLANUJ, ZADBAJ O SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ

„Siła sportu – uporządkuj, zaplanuj, zadbaj o swoją przyszłość” to cykl konferencji szkoleniowych organizowanych przez Fundację Moniki Pyrek.
Celem projektu jest omówienie tematu dwutorowej kariery sportowca, czyli jak i dlaczego łączyć rozwój osobisty i zawodowy z aktywną karierą sportową.

Konferencje zostaną przeprowadzone w formie paneli dyskusyjnych z udziałem szerokiego grona ekspertów, zarówno mistrzów sportu, jak również specjalistów rozwoju osobistego i biznesu.

Projekt kierowany jest nie tylko do sportowców, dla których ważny jest aspekt zawodowy po zakończeniu kariery sportowej, ale również trenerów, rodziców, pracowników organizacji sportowych czy po prostu sympatyków sportu.

Projekt współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

small_kwadrat

W GRONIE PRELEGENTÓW TEGOROCZNEJ EDYCJI KONFERENCJI SIŁA SPORTU ZNAJDUJĄ SIĘ M.IN.:

SMOKU

Wynik czy wizerunek?
Sportowcy w mediach
+ warsztaty praktyczne

PANEL I: Wynik czy wizerunek? Osiągnięcia sportowe czy popularność.Co decyduje o tym , że sportowiec zostaje zapamiętany. Jak się odnaleźć w rzeczywistości medialnej ?

Prelegenci : Tomasz Smokowski, Jakub Wasiak, Paweł Wilkowicz

PANEL II: Prezentacja; szkolenie medialne dotyczące wystąpień publicznych. Czy można zachowywać się naturalnie w nienaturalnej sytuacji jaką jest wystąpienie przed kamerą. Prezentacja siebie. wyrażanie stanowisk. Umiejętność udzielania wywiadów.

Prelegent – Aleksander Dzięciołowski

PANEL III: Sportowcy w oczach sponsorów. Co decyduje o zainteresowaniu firm. Jak skutecznie zainteresować i pozyskać partnera finansowego.

Prelegenci : Katarzyna Świerczewska – adidas Poland sp. z o.o., Konrad Kijak – KIA Polmotor, Dominik Gorzelańczyk – Home4Sport

+ networking

KONFERENCJA II

Gdańsk, 12.12.2023

Polsat Plus Arena Gdańsk
Pokoleń Lechii Gdańsk 1, Gdańsk

Rola organizacji pozarządowych w rozwoju sportu

PANEL I: Dlaczego warto zdecydować się na prowadzenie organizacji sportowej? Czy to naturalna droga kariery po karierze sportowej?

Prelegenci: Monika Pyrek – lekkoatletka, Fundacja Moniki Pyrek; Leszek Blanik – gimnastyk sportowy, Akademia Leszka Blanika; Artur Siódmiak – piłkarz ręczny, Stowarzyszenie Akademia Sportu Artura Siódmiaka, Adam Korol – wioślarz, Urząd Miejski w Gdańsku.

PANEL II: Wyzwania i zadania stojące przed każdym kto prowadzi działalność w obszarze organizacji sportowej. Jak zacząć, gdzie szukać wsparcia, jakie są dostępne źródła finansowania?

Prelegenci: Monika Chrzczonowicz – portal NGO.pl; Ewa Urtnowska – piłkarka ręczna, Fundacja Graj z Głową; Maciej Szafran – AZS AWFiS Gdańsk

PANEL III: Różne modele i środowiska funkcjonowania organizacji sportowych. Działania ciągłe i finansowanie stałe czy projekty i dotacje – charakterystyka obu modeli.

Prelegenci: Paulina Kalinowska – Fundacja Zdrowy Ruch; Monika Pyrek – lekkoatletka, Fundacja Moniki Pyrek; dr Bartosz Krawczyński – Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku; Beniamin Burda – Pho3nix Foundation.

+ networking

+ WARSZTATY PRAKTYCZNE

Warszawa, 29.11.2023

Prowadzący: Aleksander Dzięciołowski

Praktyczne warsztaty medialne – obowiązują zapisy.
Grupy ćwiczeniowe po 10 osób.

Szkolenie ma na celu ułatwienie wystąpień publicznych. Wystąpień kamerowych ale też wszelkich innych. Dzięki temu, że szkolenie ma formę warsztatu a jego podstawowym narzędziem jest kamera, uczestnicy nabywają „medialną” świadomość samych siebie.

Zapisy na warsztaty znajdują się w formularzu zgłoszeniowym do udziału w konferencji na żywo w Warszawie. Prosimy o wskazanie interesującej Państwa godziny warsztatów.

ZGŁOSZENIA

Konferencje dot. dwutorowej kariery “Siła Sportu” są organizowane przez Fundację Moniki Pyrek w formie spotkań (Warszawa / Gdańsk) oraz w formie transmisji online na żywo.

Udział w wydarzeniu zarówno na żywo w jednej z dwóch lokalizacji jak i online jest darmowy, a o możliwości wzięcia udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Dotyczy to również zapisów na warsztaty praktyczne podczas konferencji w Warszawie. Zapraszamy do zapisów.